Disney

Świętuj z nami! W marcu park Disneyland Paris będzie obchodził swoje 25. urodziny!

Disneyland Paris po raz pierwszy otworzył swoje bramy 26 marca 1992 r. jako pierwszy park rozrywki Disneya w Europie.

Od tego momentu odwiedziło go ponad 300 milionów gości, co sprawia, że jest on najczęściej odwiedzanym przez turystów miejscem w Europie. W celu upamiętnienia tego wyjątkowego wydarzenia, w Disneyland Paris, od 26 marca, czeka na Was mnóstwo nowych, magicznych atrakcji. Zarezerwuj wycieczkę i odwiedź paryski Disneyland! Czas na zabawę!

 • illumniations

  Disney Illuminations

  Po zmroku goście mogą udać się na pokaz Disney Illuminations, podczas którego sztuczne ognie oświetlą zamek niesamowitym blaskiem. Dołącz do Mikiego, który zabierze nas na zapierającą dech w piersiach podróż, podczas której dźwięk, światło, projekcje, tańczące fontanny i efekty pirotechniczne wprawią gości w osłupienie.

 • startours

  Star Tours: The Adventures Continue

  Symulator Star Tours: The Adventures Continue został otwarty w 1992 r. i szybko stał się kultową atrakcją paryskiego Disneylandu. 25 lat później zapewnia on zupełnie nowe doznania, przenosząc gości do świata Gwiezdnych Wojen! Każda przejażdżka jest generowana losowo, dzięki czemu za każdym razem oferuje niepowtarzalne emocje. W ten sposób możesz trafić na Jakku, Naboo, Hoth, Tatooine lub nawet na Gwiazdę Śmierci! Możesz też udać się w podróż po galaktyce, a C-3PO będzie Twoim przewodnikiem.

 • spacemountain

  Star Wars Hyperspace Mountain: Rebel mission

  Legendarny roller-coaster Space Mountain został zmieniony w kolejkę Star Wars Hyperspace Mountain i zabiera gości w podróż do odległej galaktyki! Od 26 marca goście mogą dołączyć do Sojuszu Rebeliantów i zostać pilotami podczas wyjątkowej misji, podczas której udadzą się w podróż przez świat Gwiezdnych Wojen i uciekając przed myśliwcami TIE będą mogli podziwiać niesamowite efekty specjalne.

 • parade

  Parada gwiazd Disneya

  Czy podczas 25 urodzin może zabraknąć tradycyjnej parady? Oczywiście, że nie! Już 26 marca rozpocznie się nowa parada Disneya z nowymi platformami, nową muzyką i Twoimi ulubionymi bohaterami. Dołącz do nich i udaj się w podróż do magicznego świata wyobraźni. To będzie coś wspaniałego.

Może Ci się spodobać: