Disney

Obejrzyj zdobienie ust motywami postaci Disneya

Ogarnęła nas obsesja na punkcie zdobienia ust. Widzieliśmy wiele nagrań krążących po Facebooku i YouTube, i bardzo nam się spodobało to, jak makijażyści wykorzystują ten nowy trend nie tylko do tego, by stworzyć świetny wygląd, ale także do tego, by zaprezentować swoje umiejętności, kreatywność i miłość do postaci filmowych i filmów. Musieliśmy przyłączyć się do zabawy, więc skontaktowaliśmy się z Vladą Haggerty — makijażystką i jedną z najsławniejszych artystek zajmujących się malowaniem ust. Zobacz niektóre z najbardziej zadziwiających zdobień ust inspirowanych postaciami Disneya autorstwa Vlady i przekonaj się, dlaczego warto spróbować samemu!

Musieliśmy przyłączyć się do zabawy, więc skontaktowaliśmy się z Vladą Haggerty — makijażystką i jedną z najsławniejszych artystek zajmujących się malowaniem ust. Włącz nagranie i zobacz niektóre z najbardziej zadziwiających zdobień ust inspirowanych postaciami Disneya autorstwa Vlady i przekonaj się, dlaczego warto spróbować samemu!

Wprawdzie Vlada jest ekspertem w każdej dziedzinie makijażu i włosów, ale bawi się niezwykle dobrze, koncentrując się właśnie na ustach. „Zdobienie ust to świetna zabawa. Jest to zupełnie niepraktyczne, ale jednocześnie fascynujące, i właśnie to mi się w tym najbardziej podoba”.

Aby stworzyć unikatowe projekty, Vlada szkicuje wszystkie swoje pomysły w notatniku i przechowuje je, aby mieć je zawsze pod ręką, gdy trafi się odpowiednie zlecenie. „Dzięki nim mogę stworzyć coś nowego, ciekawego i dostosowanego do potrzeb klienta”.

Może Ci się spodobać: