Disney

Inspiracja w makijażu — Król Lew

Żadna okazja nie była lepsza do obejrzenia wyjątkowego musicalu Disneya — KRÓL LEW.

Ta niezwykła, wielokrotnie nagradzana adaptacja wspaniałego filmu animowanego święci właśnie 18. triumfalny rok na londyńskim West Endzie. Zarezerwuj bilety i poznaj Króla Lwa już teraz!

Jasne kolory kostiumów i makijażu w Królu Lwie są zainspirowane globalną kulturą, rytuałem i tradycjami. Producenci i firma MAC przeprowadzili wspólnie szkolenie z zakresu makijażu, przedstawiając różne style i techniki makijażu używane przez artystów w musicalu, a także codzienne style makijażu zainspirowane wyglądem postaci. Łap pędzelki i gąbki, zaczynajmy!

Rafiki

Jaskrawa czerwień, błękit i żółć makijażu Rafiki przypominają mandryla. Wzory te odkrywają naturę Rafikii podkreślają umiejętności leczenia, w tym duchowego. Zobacz poniżej rysunki projektowe Rafiki i sprawdź, jak ewoluował wygląd postaci.

Po lewej stronie znajdziesz makijaż sceniczny Rafiki, a po prawej codzienny wygląd zainspirowany afrykańskimi zachodami słońca. Uwielbiamy to!

Nala

Wygląd Nali został zainspirowany plemieniem Wodaabe, znanym z urody, wyszukanych strojów i bogatych rytuałów. Przyjrzyj się inspiracjom dla Nali poniżej i wprowadź w swój codzienny makijaż cechy silnej wojowniczki.

Po lewej stronie znajdziesz makijaż sceniczny Nali. Pomarańczowy blask wokół jej twarzy pełni funkcję maski i przypomina Pura, żółtą pastę używaną przez plemię w przygotowaniach do ceremonii. Celem tego makijażu jest zapewnienie wyglądu silnej wojowniczki. Po prawej stronie znajdziesz wygląd zainspirowany Nalą, żółty i pomarańczowy cień z białym detalami.

Czujesz inspirację? Styl KRÓLA LWA możesz znaleźć w MAC!