Disney

5 rzeczy, które można robić z Tsum Tsumami

Dobrze, pora się przyznać. Chyba jesteśmy uzależnieni. Mamy dylemat o rozmiarach Dumbo i chyba nigdy sobie z nim nie poradzimy

Nigdy nie mamy dość Tsum Tsumów. Jak można oprzeć się tym małym stworkom? Są urocze, przytulaśne, można je wszędzie ze sobą zbierać i zajmują coraz więcej miejsca w naszych domach i biurach!

Jeśli lubisz je, tak jak my, oto przewodnik po pięciu rzeczach, które można zrobić z Tsum Tsumami, aby przenieść swoją obsesję na jeszcze wyższy poziom i zmienić te urocze zabawki w rękodzieło!

 

Sukienka Tsum Tsum

Cóż, nie mamy pojęcia, jak naprawdę zrobić tę cudowną sukienkę, ale jeśli jesteś największą fanką Disneya i chcesz to pokazać na imprezie, to chyba jest to sukienka idealna.

Bukiet Tsum Tsum

Po co wyrażać uczucia kwiatami, skoro można to zrobić Tsum Tsumami?

Tsum Tsum — uszy Mikiego

Uwielbiasz Tsum Tsumy i Mikiego, chcesz więc pokazać te dwie miłości jednocześnie? Jasne, wiemy co masz na myśli. Dobrze, że mamy pomysł, jak wprowadzić to w życie!

Zawieszka Tsum Tsum

Może właśnie dekorujesz pokój dziecięcy i szukasz wyjątkowej zawieszki pełnej uroku Disneya, albo też kupiłeś tonę Tsum Tsumów i potrzebujesz nowego centralnego elementu salonu. Ta zawieszka sprawdzi się w obu przypadkach!

Rama obrazu Tsum Tsum

Jeśli, podobnie jak u nas, Tsum Tsumy zajmują wszystkie wolne miejsca w Twoim domu, zapewnij im odpowiednią ekspozycję, układając je w tej głębokiej ramie. To doskonały, ozdobny dodatek do sypialni, umożliwia uporządkowanie kolekcji i prowokuje do rozmów.