Disney

10 celów życiowych Jacka Sparrowa

Wszyscy mamy wzorce i ideały, ale mało kto może równać się z zuchwałością kapitana Jacka Sparrowa

Próbujemy dodać nieco postawy kapitana do naszego życia. Tobie też się to przyda! Oto kilka rzeczy, które zazwyczaj robi i które chyba wszyscy powinniśmy robić.

Wyrusz w morze z Jackiem Sparrowem, gdy na ekrany wejdzie film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara! Zarezerwuj bilety tutaj.

1. Miej małpę nazwaną swoim imieniem.

…Nawet jeśli to imię nadano jako obelgę. Nadal się liczy.

2. Weź udział w dynamicznym pościgu (karetami).

Szybkość nie musi być ogromna. Walka o równowagę na dachu jadącej karety, wiatr we włosach… to nasze marzenie.

3. Audiencja u króla Anglii.

Czy też u dowolnego innego monarchy. Chcielibyśmy, aby audiencja została udzielona w lepszych okolicznościach niż ta Jacka.

4. Zrób oszałamiające wejście.

Kapitan Jack Sparrow wie, jak wkroczyć na scenę, nawet jeśli jest na pokładzie tonącego statku. Następnym razem przy bramkach Disneylandu spróbujemy wyglądać równie majestatycznie.

5. Huśtaj się na żyrandolu.

…I tyle, ponieważ wygląda to naprawdę zabawnie i dramatycznie.

6. Szukaj skarbu z mapą.

…I znajdź skarb. Mamy na myśli prawdziwy skarb. Wiemy, że gdzieś na nas czeka. Ruszamy po niego.

7. Przegoń zauroczonych fanów.

Kapitan Jack Sparrow ucieka przed ludożercami, ale oni naprawdę go uwielbiają. Traktowali Jacka jak króla, dopóki nie nadszedł czas na zjedzenie go. Publiczność też zmienia szybko zdanie. Pewnego dnia ludzie będą nas kochać i próbować nas złapać, a my będziemy w tak dobrej formie, że nie pozwolimy się dogonić.

8. Skocz bez strachu z klifu do morza.

Może nie od razu z klifu, ale warto w ciągu życia pokonać choć jedną z naszych fobii. Zaczniemy od dużych wysokości, popracujemy nad pająkami, a potem pora na klif. Być może.

9. Stocz pojedynek z Willem Turnerem.

Zwłaszcza jeśli jest to pojedynek w proszku kakaowym. Wystarczy nawet jedzenie czekolady z Willem. Albo poznanie go. Albo nawet stanięcie obok niego.

10. Opanuj sztukę dobierania akcesoriów.

Kapitan Jack Sparrow ma niesamowity styl. Wie, że zasada „mniej to więcej” nie ma sensu. Więcej to więcej.

Oto tylko kilka celów życiowych zainspirowanych kapitanem Jackiem Sparrowem. Te, które nie znalazły się na liście, to między innymi „powstać z martwych” i „powiązać kilka żółwi morskich włosami z pleców, aby zbudować tratwę”. Niestety nie mamy w sobie dość pirackiego ducha na takie przygody.