Disney

Wieczór z serią „Kraina lodu: Światła północy”

Czy na wieść o nowym odcinku serii „Kraina lodu: Światła północy” masz ochotę ulepić bałwana, otworzyć drzwi oraz okna, by chłód i śnieg rozprzestrzenił się po całym pokoju?

Nowy odcinek jest już dostępny! Pojawią się w nim wszystkie Twoje ulubione postacie, w tym Elsa i Olaf. Bohaterowie postarają się rozwikłać zagadkę zanikającej zorzy polarnej. Czeka nas niesamowita zabawa!

Przygotowaliśmy wszystko co niezbędne, by wieczór z serią był doskonały: przekąski i akcesoria z motywami z „Krainy lodów”..

Ulepimy dzis bałwana?

den

A może masz ochotę postawić namiot? Wystarczy kilka kijków i lampek, aby zbudować przytulny namiot z polarnymi motywami!

Kończymy swoje… kanapki!

food

Wieczór filmowy bez przekąsek? Nie ma takiej opcji! Mamy przepisy na doskonały mrożony jogurt i popcorn. Z nimi wieczór przed telewizorem będzie wyjątkowy!

Mam tę moc!

dance

Przygotuj wstążki w kolorach sukienek i włosów Elsy oraz Anny, by tańcząc, uczcić nowy odcinek przygód bohaterów „Krainy lodu”!

Od lat coś w objęcia chłodu mnie pcha

props

Zachowaj wspomnienia ndzięki tym wspaniałym rekwizytom z „Krainy lodu”, których możesz użyć w fotobudce! Potrenuj pozowanie i przygotuj się do sesji zdjęciowej